شنبه 21 فروردین 1400

اعلام نتایج فینال قهرمانان مسابقه از ۲۰

به ایستگاه پایانی فینال قهرمانان مسابقه از20 خوش آمدید

 

 

  اعلام نتایج ایستگاه پایانی فینال قهرمانان مسابقه از 20

 

قهرمانان از 20ی

سلام

به ایستگاه پایانی فینال قهرمانان مسابقه از20 خوش آمدید؛

خوشحالیم که طی مدت همراهی با شما نوجووان های پر انرژی از20ی شاهد تولید آثار خوبی توسط شما عزیزان بوده ایم. مرحله فینال مورد استقبال چند هزار نوجوون خلاق و پر انرژی قرار گرفت و به همین علت  در اعلام نتایج سعی کردیم زمان بیشتری را صرف کنیم تا آثار ارسالی شما دقیق و به صورت کارشناسی بررسی شود.

در هر قالب با نظر داوران 10 اثر برتر انتخاب شدند؛ دو اثر برتر اول هر قالب جایزه ویژه تبلت و نفرات بعدی جوائزی از مسابقه از 20 دریافت می نمایند.

ما در اعلام نتایج چهار دسته از همراهان مسابقه بزرگ از20 را به عنوان قهرمانان انتخاب کردیم.

  1. 10  تشکل برتر که بیشترین امتیاز را با ملاک های داوران مسابقه از 20 کسب کردند
  2. 10 نفر برتر هر قالب در مرحله فینال قهرمانان
  3. 5 نفر  از همراهان از20 که بیشترین امتیاز را در مرحله مقدماتی کسب کردند
  4. 35 نفر از نفرات برتر مراحل مقدماتی که قبلا هم اعلام شده بودند.

 

تشکل های برتر مسابقه از 20

  1. بسیج دانش آموزی استان فارس
  2. بسیج دانش آموزی شهرستان میانه
  3. دبیرستان امام رضا(ع) واحد 12 مشهد
  4. دبیرستان دوره اول امام حسین (ع) سبزوار
  5. دبیرستان پسرانه امام حسین(ع) واحد 1 مشهد
  6. اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان شهرستان خواف
  7. دبیرستان دخترانه دوره دوم امام حسین (ع) واحد 1 مشهد
  8. مدرسه علمیه مطهره مشهد
  9. تشکل فرهنگی دختران مروارید مشهد
  10.  بسیج دانش آموزی ناحیه ۵ آموزش و پرورش مشهد

 

 

بیشترین امتیاز  و دعوت در مرحله مقدماتی

  1. حسین بوستانی اصل                                  امل(جایزه ویژه)
  2. محمدجواد موسی پور سردیری                مشهد(جایزه ویژه)
  3. امیرحسین شجاع                                      مشهد(جایزه ویژه)
  4. امین اکار                                             بیرجند (ساعت هوشمند)
  5. حنانه اجتماعی                                       مشهد(ساعت هوشند)

 

نفرات برتر فینال قهرمانان

بخش خوشنویسی

 در این بخش 7 اثر جزء نفرات برتر انتخاب شدند

  1. فاطمه ربیعی                                     اصفهان    (جایزه ویژه)
  2. علی اصغر روحی                             مشهد (جایزه ویژه)
  3. عاطفه سعیدی                                             فارس
  4. فاطمه پورمجاهد                                         مشهد
  5. سارا فرودی                                                مشهد
  6. ناصر صیدمحمدخانی                                  مشهد
  7. مهدیه محمودی                                             قم

 

بخش نشریه

  1. محمدمتین مردانی کرانی            چهار محال بختیاری(جایزه ویژه)
  2. مهدی مولوی                                چهار محال بختیاری(جایزه ویژه)
  3. محمد حمزه نوفرستی                                         تهران
  4. مریم شاهمرادی                                               خرمدره
  5. مینا خوش دل                                                     مشهد
  6. علی کرمی                                                          مشهد
  7. ابوالفضل سالاروند                                             دورود
  8. مهیار قاسمی نژاد                                                 آمل
  9. یگانه طوفان                                                       مشهد
  10. فاطمه حاجی زاده                                             تهران

 

 

 

گزارش خبری

  1. محمد مختاری                                       اصفهان (جایزه ویژه)
  2. مریم نعمت الهی                                      فارس(جایزه ویژه)
  3. مهدی رضایی                                                    سبزوار
  4. فاطمه فیاضی                                                        قم
  5. زهرا سلمانی                                                       مشهد
  6. فاطمه رئوف                                                      کازرون
  7. زینب شفیع نادری                                               مشهد
  8. سید محمد حسین روشن قیاس                              یزد
  9. امیر محمد مقیسه                                          مشکین دشت
  10. فاطمه بزاززاده                                                   اهواز

 

  •  

     گویندگی 

  1. فاطمه سبزغلامی                           خرمشهر (جایزه ویژه)
  2. سید مهدی موسوی                                (جایزه ویژه)
  3. امیرحسین فرمانبر                                      کاشان
  4. زهرا سلمان                                                  نائین
  5. محمدرضا زندمقدم                                     تهران
  6. فاطمه ابراهیمی قهدریجانی                      اصفهان
  7. امیرمحمد برزگری فیروزآبادی                    یزد
  8. فاطمه رئوف                                              کازرون
  9. امیر محمد امیر افضلی                               جیرفت
  10.  فاطمه زندیه                                                کرج

 

طراحی مسابقه

  1. حمید نخعی                                    بیرجند (جایزه ویژه)
  2. علیرضا جعفری                                 شیراز (جایزه ویژه)
  3. سجاد رشیدی                                              تهران
  4. امیررضا عارف نیا                                       بیرجند
  5. علی کرمی                                                  مشهد
  6. فاطمه زاده رمضان                                     کاشمر
  7. محمد سجاد شیخ زاده                                 مشهد
  8. علی رمضانی                                             اصفهان
  9. فاطمه افتخاری                                           تهران
  10.  فاطمه حسن زاده                                       مشهد

 

مستند گزارشی

در این بخش 4 اثر جزء نفرات برتر انتخاب شدند

  1. عاطفه سعیدی                                          فارس(جایزه ویژه)
  2. سیدمحمدجواد موسوی نژاد                   بیرجند (جایزه ویژه)
  3. حامد اخلاقی                                                      مشهد
  4. فاطمه زهرا رضایی                                             مشهد

 

طراحی پوستر

  1. علیرضا رجبی                                         شاهرود (جایزه ویژه)
  2. مبینا زیدی                                               مشهد (جایزه ویژه)
  3. صالح افخمی صداقی                                          مشهد
  4. محمد یعقوبی                                                         
  5. امیرحسین جهانی فر                                          کاشان
  6. علی رحیمی                                                      شهریار
  7. امیرمحمد ثاقب رضایی                                       مشهد
  8. هادی قربانی                                                   نجف اباد
  9. فهیمه رحیمیان                                                   کاشمر
  10. حسین حافظی پور                                              تهران

 

 

روزنامه دیواری

در این بخش 8 نفر جزء نفرات برتر انتخاب شدند و چهار نفر اول علاوه بر دریافت جوائز به تحریریه نوجوانه روزنامه جام جم دعوت می شوند

 

  1. فاطمه حجت انصاری                                          تهران
  2. محمد حسین غانمی                                               
  3. سحر اکبری                                                        فارس
  4. آتنا مرشدی                                                        مشهد
  5. یوسف دلیری فر                                                 سبزوار
  6. مریم مهدی زاده                                                بشرویه
  7. زهرا نقوی                                                          فامنین
  8. محمد علی چاپار                                                مشهد

 

داستان نویسی

  1. محمدصادق ربیعی                                 اصفهان (جایزه ویژه)
  2. فائزه رستگار پناه                                      یزد (جایزه ویژه)
  3. زینب علیجانی                                                     مشهد
  4. محمدمهدی شکیبایی                                          اهواز
  5. ساجده جمشیدیان                                           نجف اباد
  6. فاطمه سادات معلمی                                         فریمان
  7. سیده زهرا رئوف سیدنژاد                                   مشهد
  8. محمد جواد بحری                                              مشهد
  9. محمد علی وظیفه دوست                                     کرج
  10. یگانه ابراهیمی                                                   مشهد

 

 

موشن گرافی

در این بخش 7 اثر جزء نفرات برتر انتخاب شدند

  1. میلاد خیرآبادی                                      جغتای (جایزه ویژه)
  2. محمدرضا زندمقدم                                 تهران (جایزه ویژه)
  3. نگین وحدت                                                       قزوین
  4. زهرا سادات تاجگردون                                       اهواز
  5. نفیسا محمدزاده                                                  ساری
  6. فائزه جابری                                                      دهلران
  7. زینب خزاعی                                                      مشهد

کاریکاتور و نقاشی

  1. فاطمه برادران                                        جغتای (جایزه ویژه)
  2. سیدسهیل رودباری                                  مشهد (جایزه ویژه)
  3. نرگس مظاهری                                                   مشهد
  4. فاطمه حق شناس                                               گرگاب
  5. فاطمه قربانیان                                                  اصفهان
  6. مهدی مشهدی تفرشی                                       اصفهان
  7. سید حسن میرلوحی                                          اصفهان

 

 

 

کتابخوانی

  1. محمدهادی جلالیان                                 نطنز(جایزه ویژه)
  2. زینب تحسینی                                          مشهد (جایزه ویژه)
  3. فاطمه زهرا رضایی                                             مشهد
  4. علیرضا ضرغامی قلعه نو                                      مشهد
  5. سجاد میری                                                         اراک
  6. محمد مهدی ابراهیمیان                                   نجف اباد
  7. ثمین مردانی                                                     فارسان
  8. مریم عباسی                                                        مشهد
  9. محمدعرفان خرم دل                                        نی ریز

 

عکاسی

  1. مهسا اجلال پور                                      فریمان (جایزه ویژه)
  2. محمدمهدی نعمت اللهی                          شیراز (جایزه ویژه)
  3. محسن برزگر                                                        یزد
  4. فائزه جابری                                                      دهلران
  5. مهدی فراست                                                    اصفهان
  6. کوثر شامیکارزاده                                              دزفول
  7. زینب زاغری                                                       تهران
  8. علیرضا جلیلی                                                       یزد
  9. محمد ایمان شانه                                               اصفهان
  10. حدیث صادقیان                                                  مشهد

 

 

 

اجرا و مجری گری

  1. آتنا مرشدی                                             مشهد (جایزه ویژه)
  2. مطهره زندیه                                            کرج (جایزه ویژه)
  3. محمد مهدی خرم                                               گلبهار
  4. عارفه اخوندی                                                   بیرجند
  5. امیرحسین نعمتی                                               شاندیز
  6. یکتا جهانی                                                         مشهد
  7. حنانه اسفندیاری                                                مشهد
  8. محمد مهدی یزدانی                                           تهران
  9. زهرا فیض                                                           مشهد
  10. مبینا رومی                                                          مشهد

 

اپلیکیشن های موبایلی

در این بخش 5 اثر جزء نفرات برتر انتخاب شدند و با نظر داور محترم فقط جایزه مسابقه از20 به نفرات این بخش تعلق می گیرد.

  1. فاطمه عباسپور طارمسری                                   تهران
  2. ایمان سبزه بین                                                   گلبهار
  3. حسینعلی عارفی نژاد                                        بیرجند
  4. ابوالفضل سالاروند                                             دورود
  5. محمد صادق نوفرستی                                         مشهد

 

فیلم کوتاه

در این بخش 5 اثر جزء نفرات برتر انتخاب شدند

  1. زهرا نقوی                                                          فامنین
  2. سجاد میری                                                         اراک
  3. فاطمه هوشمند                                                    مشهد
  4. علی جلیلی                                                         مشهد
  5. نازنین زهرا شاهکویی نژاد                            گنبدکاووس

مداحی

  1. امیررضا حجی ابادی                              سبزوار(جایزه ویژه)
  2. محمد حسین وفایی                                اصفهان (جایزه ویژه)
  3. امین رضا الیاسی                                               اصفهان
  4. محمد مدنی                                                        مشهد
  5. امیرحسین نعمتی                                               شاندیز
  6. محمد مهدی جمشیدی گوهری                          کرمان
  7. محمد مهدی دهقانی                                       اسلام شهر
  8. محمد خزاعی                                                     مشهد
  9. علیرضا سبحانی شهری                                        مشهد
  10. علی رحیمی                                                       اندیشه

 

شعر

  1. محمد سیدی                                           نیشابور(جایزه ویژه)
  2. علیرضا ضرغامی قلعه نو                           مشهد(جایزه ویژه)
  3. ریحانه صباغی                                                    مشهد
  4. فاطمه مهدوی                                                  مازندران
  5. کوثر داوودی                                                         
  6. محمد حسین روشن قیاس                                     یزد
  7. محمد علی چاپار                                                مشهد
  8. مطهره مختاری                                                      
  9. محمدرضا دانا                                                        
  10. شیما صالحی

 

تحقیق و پژوهش

نفرات برتر این قالب با توجه به حجم بسیار زیاد،26 فرودین ماه اعلام می شود.

نکات بسیار مهم:

  1. آثار برتر قهرمانان از20ی از همین سایت به مرور بارگذاری می شود
  2. جوائز نفرات بر تر اعلام شده + جوائز مرحله مقدماتی به صورت پستی تا 20 روز آینده ارسال می شود.